Puhastusvahendid

Puhastusvahendid

Puhastusvahendid

Puhastusvahendid

Puhastusvahendid
Puhastusvahendid

Puhastusvahendid

Kuva:
Näita korraga:
Sorteeri:
"Maagiline" käsn, tahma eemaldamiseks
Ainus vahend, mis eemaldab seintelt, tapeedilt jne tahma ilma seda laiali hõõrumata. Tahmakäsn sobib ka seemisnaha, alcantra, lambivarjude, väärtuslike maalide jne puhastamiseks. Toimib kustutuskummi põhimõttel. Kasutada ainult kuival pinnal. Ko..
Ainus vahend, mis eemaldab seintelt, tapeedilt jne tahma ilma sed..
9.95€
KM-ta: 8.29€
Aiamööbli puhastusvahend 375ml
Väga tõhus amoniaagiga puhastusvahend plastikust aiamööblile ja pvc pindadele. Sobib samuti lakitud ja lamineeritud pindadele, metallile.  Eemaldab tugeva mustuse ja hallituse.  Väga määrdunud pindadel kasutada lahjendamata. Koheselt loputa..
Väga tõhus amoniaagiga puhastusvahend plastikust aiamööblile ja pvc pi..
8.95€
KM-ta: 7.46€
Denatureeritud piiritus
Kasutatakse piirituse baasil peitsipulbrite, värvide ja lakkide lahustina. Šellakihelveste lahustina. Klaasi ja rasvaste pindade puhastamiseks. Plekkide eemaldamiseks. Piirituslampides ja priimustes. Väga tuleohtlik!..
Kasutatakse piirituse baasil peitsipulbrite, värvide ja lakkide lahust..
2.95€
KM-ta: 2.46€
Graffiti eemaldi Greenox 200ml
Pihustatav vee baasil, vähetoksiline graffiti eemaldi. Sobib kõigi akrüül-, alküüd-, vinüül-, õli-, tselluloosi-, polüuretaan-, epoksibaasil värvide ja lakkide eemaldamiseks.  Pihustada pinnale, lasta mõjuda kuni 15 min, eemaldada sooja vee..
Pihustatav vee baasil, vähetoksiline graffiti eemaldi. Sobib kõig..
5.95€
KM-ta: 4.96€
Greenox värvieemaldi, pihustatav, 400 ml
Vähetoksiline, vee baasil värvi-ja lakieemaldi. Sobib kõigi akrüül-, alküüd-, vinüü-, õli-, tselluloosi-, polüuretaan-, epoksibaasil värvide ja lakkide eemaldamiseks.  Sobib ka mootorite, karburaatorite, jne puhastamiseks. Pihustada pinnale, las..
Vähetoksiline, vee baasil värvi-ja lakieemaldi. Sobib kõigi akrüül-, a..
8.99€
KM-ta: 7.49€
Hõbeda puhastusvahend
Tõhus puhastus- ja hooldusvahend hõbedast ja hõbetatud esemetele. Ei ole abrasiivne. Jätab kaitsva kihi, mis kaitseb oksüdeerumise eest. Kasutamine: Kanda lapiga pinnale, hõõruda, jätta mõneks minutiks seisma ja seejärel eemaldada pehme lapiga polee..
Tõhus puhastus- ja hooldusvahend hõbedast ja hõbetatud esemetele. Ei o..
9.95€
KM-ta: 8.29€
Kaminapuhastusvahend
Ülitõhus vahend kamina-ja ahjuklaaside puhastamiseks. Eemaldab mustuse mõne minutiga. ..
Ülitõhus vahend kamina-ja ahjuklaaside puhastamiseks. Eemaldab mustuse..
14.95€
KM-ta: 12.46€
Kivipesuaine Lavapietra 1l
Tugevatoimeline happeline kivipesuaine. Ei sisalda vesinikkloriidhapet. Ei muuda pinda kollaseks! Puhastab pinna tugevatest plekkidest, tsemendijääkidest,jne. Ei sobi igapäevaseks tavakasutuseks! Võib pinda natuke heledamaks muuta! Teha kivip..
Tugevatoimeline happeline kivipesuaine. Ei sisalda vesinikkloriidhapet..
12.95€
KM-ta: 10.79€
Linaõliseep
Linaõliseep on looduslik kontsentreeritud leeliseline puhastusvahend, mis lõhustab rasvasid ja mustust. Ei sisalda sünteetilisi lisandeid. Sobib ahjude-pliitide, köögitasapindade, pintslite jms pesemiseks.  Lõhustab linaõlivärvi. Kasutamine:&nb..
Linaõliseep on looduslik kontsentreeritud leeliseline puhastusvahend, ..
12.95€
KM-ta: 10.79€
Messingi puhastusvahend
Kreemjas puhastusvahend messingist esemete puhastamiseks. Väga tõhus. Ei jäta valget kihti. Kasutamine: Kanda pinnale ja hõõruda eset lapi või harjaga. Eemaldada puhastusvahend lapiga pühkides...
Kreemjas puhastusvahend messingist esemete puhastamiseks. Väga tõhus. ..
6.95€
KM-ta: 5.79€
Neutraalse ph-ga põrandapuhastusvahend 1l
Neutraalse ph-ga põrandapuhastusvahend igapäevaseks kasutamiseks. Sobib vahatatud, õlitatud, lakitud puidule, looduskivile, terracottale, portselanile, jne. Kasutamiseks 1:20 veega lahjendada. Ei vaja loputamist. ..
Neutraalse ph-ga põrandapuhastusvahend igapäevaseks kasutamiseks. Sobi..
7.95€
KM-ta: 6.63€
Pesusooda ehk kaltsineeritud sooda
Pesusooda ehk kaltsineeritud sooda (Na2CO3) on tugevalt aluseline aine. Mitte segi ajada söögisoodaga! Kasutamine:  1. Plekkide eemaldamiseks riietelt -lisada 1-2 lusikatäit pesumasinasse pesuvahendile plekkide tõhusaks eemaldamiseks. 2. Vaip..
Pesusooda ehk kaltsineeritud sooda (Na2CO3) on tugevalt aluseline aine..
4.75€
KM-ta: 3.96€
Seebikivi ehk kaustiline sooda
Naatriumhüdroksiid (NaOH) ehk seebikivi on tugevalt söövitav aluseline aine (leelis). Graanulitena.  Kasutatakse tugevatoimelise värvieemaldina, torupuhastina jne. Käsitlemisel kasutada kaitsekindaid, kaitseprille ja respiraatorit. Lahustami..
Naatriumhüdroksiid (NaOH) ehk seebikivi on tugevalt söövitav aluseline..
5.95€
KM-ta: 4.96€
Terasvill Novecento 000, 150 g
Novecento terasvill 000 on kvaliteetsest terastraadist valmistatud  lihvmaterjal, mis ei kahjusta pinda.  Sobib läikivate pindade matistamiseks, värvieemaldiga värvi eemaldamiseks, vaha ja mustuse eemaldamiseks, lihvimiseks kruntimise ..
Novecento terasvill 000 on kvaliteetsest terastraadist valmistatu..
4.95€
KM-ta: 4.13€
Terasvill Novecento 0000, 150 g
Novecento terasvill 0000 on kvaliteetsest terastraadist valmistatud eriti peen lihvmaterjal, mis ei kahjusta pinda.  Sobib peenlihvimiseks enne värvimist ja lakkimist, vahelihviks peale šellakiga lakkimst, vahatatud ja õlitatud puidu poleerimise..
Novecento terasvill 0000 on kvaliteetsest terastraadist valmistatud er..
7.95€
KM-ta: 6.63€
Coloratum @ 2019 | Veebiturvalisuse tagab: veebikaitse.ee | Ostuturvalisuse tagab: ostugarantii.eeWebShopper