Linaõlilakk

Linaõlilakk

Linaõlilakk

Linaõlilakk

Linaõlilakk
Linaõlilakk
Linaõlilakk
Linaõlilakk Linaõlilakk

Linaõlilakk


Hind: 13.95€
KM-ta: 11.63€
Tootja: Selder & Company AB
Tootekood: Linolja Fernissa
Saadavus: Laos

Võimalikud valikud


* Milliliitrid:

Kogus:  
      Linaõlilakk Linolja Fernissa on kiiresti kuivav ja Selder & Co valikust kõige paksem (kauem keedetud) linaõlitoode. Tänu erilisele rafineerimisprotsessile on linaõlist eemaldatud kõik riknevad komponendid. Tänu sellele ei ohusta Linolja Fernissa't hallitus ega muud mikroorganismid.  Toode on kergemate hapete, rasvade, soolade ja naftatoodetele vastupidav.
Annab pinnale tugeva veehülgava viimistluse. Sõltuvalt poleerimise astmest jääb pind poolläikivast läikivani.
Kasutamiseks puitpindadel nii sise- kui välistingimustes (põrandad, paaditekid, uksed-aknad, aiamööbel jms). Samuti sobib looduskivist, betoonist jt poorsetest materjalidest pindade veehülgavaks muutmiseks. Leiab laialdast kasutamist ühiskondlike hoonete põrandate kaitsmisel mustuse ja kulumise eest.
Katvus: 1 L = kuni 20 m2
Kuivamisaeg: 6-24 h

Linaõliga kokkupuutunud lapid võivad iseenesest süttida!  Enne utiliseerimist tuleb neid hoida veenõus või tihedalt suletud plekk- või klaastaaras.


Kasutamine:
Immutada aluspind Selder & Co kruntõliga. Järgmisel päeval kanda pinnale Linolja Fernissa. Poleeri õlist pinda lihvpaberiga kuni soovitus läikeaste on saavutud.  (1000-3000 annab poolläikiva pinna, 6000 annab läikiva pinna. Alusta 120-se lihvpaberiga, järkjärgult väiksema kareduse suunas liikudes.)
PS! Terrassi õlitades ei kasutata lihvpaberit karedusega üle 100, muidu muutub terrass vihma korral libedaks.
Märksõnad: Linaõlilakk
Coloratum @ 2021 | Veebiturvalisuse tagab: veebikaitse.ee | Ostuturvalisuse tagab: ostugarantii.eeWebShopper