Cera Novecento vahad

Cera Novecento vahad

Cera Novecento vahad

Cera Novecento vahad

Cera Novecento vahad
Cera Novecento vahad

Cera Novecento vahad

Cera Novecento on itaalia pereettevõte, mis tegutseb juba üle 30 aasta ja on väga tuntud ning armastatud mitte ainult Itaalias, vaid ka mujal Euroopas.  Nende valikus on palju erinevaid tooteid puit-, kivi-, terracotta-, nahk-  ja kummipindade viimistlemiseks, hooldamiseks ning restaureerimiseks.  Naturaalsed ning hoolikalt valitud koostisained on  kokku segatud sajandite vanuste retseptide ja vanadelt meistritelt saadud kogemuste põhjal.  

Kuva:
Näita korraga:
Sorteeri:
 Valge vaha Cera Bianco
Kreemjas vaha, mis jätab pinnale nö lubipestud, valkja mulje.  Sobib puidule (va lakitud ja tavavärvidega värvitud), kriidivärvidega värvitud pinnale ja teistele poorsetele pindadele. Kasutamine: Kanda pinnale lapi, käsna või pintsliga. Lasta 1..
Kreemjas vaha, mis jätab pinnale nö lubipestud, valkja mulje.  So..
14.95€
KM-ta: 12.46€
 Värvitu vaha Cera Delicata
Kreemjas ja naturaalne vaha, mis lõhnab nagu kevad!  Ei sisalda tärpentiini.  Sobib mööbli, puit- ja kivipindade, naha ja teiste poorsete pindade kaitsmiseks ja hooldamiseks.  Sobib suurepäraselt  kriidivärviga värvitud pindade ka..
Kreemjas ja naturaalne vaha, mis lõhnab nagu kevad!  Ei sisalda t..
19.95€
KM-ta: 16.63€
Antiikvaha
Tumepruun kreemjas lahusti baasil vaha, mis annab puitpindadele vanaaegse välimuse.  Sobib uuele puidule antiikse välimuse andmiseks (ka kriidivärvi peal) või vana puidu paatina esile toomiseks.   Kanda pinnale pehme ebemevaba lapig..
Tumepruun kreemjas lahusti baasil vaha, mis annab puitpindadele vanaae..
18.50€
KM-ta: 15.42€
Antiikvaha Cera Antiq Naturale
Mesilas- ja karnaubavahal põhinev iidne retsept.  Sobib eriti hästi antiikmööbli, kunstiobjektide, töötlemata puidu, naha, jne taastamiseks, kaitsmiseks ja hooldamiseks. ..
Mesilas- ja karnaubavahal põhinev iidne retsept.  Sobib er..
13.95€
KM-ta: 11.63€
Karnauba vaha
Vedel veebaasil karnauba vaha looduskivi, marmori, keraamiliste plaatide, betooni, linoleumi, pvc kaitsmiseks ja hooldamiseks. Sisaldab suurt protsenti karnaubavaha, mis annab pinnale läike ja tugevuse. Ei ole isepoleeruv. Kanda pinnale. Lasta kuivad..
Vedel veebaasil karnauba vaha looduskivi, marmori, keraamiliste plaati..
14.95€
KM-ta: 12.46€
Karnaubavaha helbed
Karnaubavaha on taimne vaha, mida saadakse palmi lehtedest (Copernicia prunifera). Karnaubavaha on tugev ja veekindel allergiaohutu vaha, millel on kõrge sulamistemperatuur (~ 85 C). Poleerides annab kõrgläikelise tulemuse. Kasutatakse sageli segudes..
Karnaubavaha on taimne vaha, mida saadakse palmi lehtedest (Copernicia..
23.95€
KM-ta: 19.96€
Mesilasvaha tume pähkel Cera Api Noce Scuro
Traditsiooniline kreemjas mesilasvaha.  Toidab ja kaitseb puitpindasid,  Toob esile kauni puusüü.  Meeldiva lõhnaga, tume pähkel. ..
Traditsiooniline kreemjas mesilasvaha.  Toidab ja kaitseb puitpin..
19.95€
KM-ta: 16.63€
Mesilasvaha tükid
Puhastatud naturaalne mesilasvaha. Sobib küünalde ja erinevate vahasegude valmistamiseks (näiteks koos karnauba vahaga), ka seepides ja kosmeetikatoodetes. Sulamistemperaturr 54-60 C...
Puhastatud naturaalne mesilasvaha. Sobib küünalde ja erinevate vahaseg..
8.95€
KM-ta: 7.46€
Mesilasvaha värvitu Cera Api Neutra
Traditsiooniline kreemjas mesilasvaha.  Toidab ja kaitseb puitpindasid,  Toob esile kauni puusüü.  Meeldiva lõhnaga, värvitu. ..
Traditsiooniline kreemjas mesilasvaha.  Toidab ja kaitseb puitpin..
19.95€
KM-ta: 16.63€
Metalsed kuldamisvahad Cera Decorativa 250ml
Metalsed kuldamisvahad Kreemjas, metalne vaha mööbli, puit- ja kivipindade, sepistatud raua, naha ja teiste poorsete pindade dekoreerimiseks.  Sobib suurepäraselt  kriidivärviga värvitud pindadele metalse sära andmiseks! ..
Metalsed kuldamisvahad Kreemjas, metalne vaha mööbli, puit- ja kivipi..
16.95€
KM-ta: 14.13€
Pitsati vaha
Vana šoti retsepti järgi valmistatud kõrgekvaliteetne pitsati vaha pulk. Punane. Ümbrikute ja kutsete pitseerimiseks, dekoreerimiseks jne...
Vana šoti retsepti järgi valmistatud kõrgekvaliteetne pitsati vaha pul..
4.95€
KM-ta: 4.13€
Põrandavaha
Eriti tugev lahusti baasil põrandavaha laudpõrandatele (ei sobi lakitud ja värvitud pinnale), samuti looduslikule kivile, sepistatud rauale, betoonile, jms poorsetele materjalidele. Sisaldab mesilasvaha, teisi hinnalisi vahasid. Kanda pinnale õhuke k..
Eriti tugev lahusti baasil põrandavaha laudpõrandatele (ei sobi lakitu..
16.50€
KM-ta: 13.75€
Tume antiikvaha
Vedel tumepruun vaha mööblile ja puitpõrandatele vanaaja paatina andmiseks. Sobib töötlemata, õlitatud ja vahatatud puidule. Sisaldab väärtusikku mesilasvaha ja portugali tärpentini, mis kaitsevad ning toidavad puitu. Toob tumedale puidule tagasi tem..
Vedel tumepruun vaha mööblile ja puitpõrandatele vanaaja paatina andmi..
8.95€
KM-ta: 7.46€
Vahaeemaldi Decerante 1 l
Cera Novecento vahaeemaldi vee baasil vahade eemaldamiseks.  Kasutamine: Lahjendada veega (1 osa vett, 3 osa vahaeemaldit), kanda ühtlaselt vahatatud pinnale, lasta mõjuda 10 minutit.  Seejärel eemaldada pehmenenud vaha kaabitsaga. Hoolikal..
Cera Novecento vahaeemaldi vee baasil vahade eemaldamiseks.  Kasu..
8.95€
KM-ta: 7.46€
Vahaeemaldi Rimuovicera lahusti baasil 1l
Lahusti baasil kiiresti toimiv vahaeemaldusvahend. Meeldiva lõhnaga.Sobib ka šellaki ja õlide eemaldamiseks.  Kanna pinnale lapi või 0000 terasvillaga. Lase paar minutit mõjuda. Eemalda. Vajadusel korda. Ei vaja loputamist. Katvus: 10-12m2/l. ..
Lahusti baasil kiiresti toimiv vahaeemaldusvahend. Meeldiva lõhnaga.So..
10.95€
KM-ta: 9.13€
Coloratum @ 2020 | Veebiturvalisuse tagab: veebikaitse.ee | Ostuturvalisuse tagab: ostugarantii.eeWebShopper